Коли ви чуєте слово “Веб-Майстер”, то кого собі уявляєте? Швидше за все, людину, яка працює за комп’ютером. І ви абсолютно праві! Але все-таки я хотіла б внести деяку ясність у розуміння цієї професії.
Отже, вебмайстер – це людина, яка займається за загальним визначенням:
Великий перелік, чи не так?
Але це не означає, що веб-майстер зобов’язаний вміти все, що тут перераховано. Наприклад, я Веб-Майстер, але я не займаюся написанням вихідного коду. Я можу створити концепт дизайну для сайту або скинути його на CMS або конструкторі. Але інший веб-майстер може обмежитися лише чимось одним. І це нормально! Тому що у людини не десять рук, а лише дві… і одна голова, яка теж може не вміщати весь обсяг інформації.
Ніколи не плутайте веб-майстра з веб-розробником! Це різні професії. Веб-майстер працює над створенням сайтів у широкому розумінні цього слова. А розробник пише сайти та додатки, використовуючи різні мови програмування. При цьому створення контенту, просування ресурсу та розробка дизайну – не його спеціалізація. Хоча це зовсім не означає, що він цього не вміє!
Загалом веб-майстер:
Ще раз повторю – веб-майстр не зобов’язаний робити все це за умовчанням! Наприклад, просування сайтів через таргет або Google Ads я не займаюся.
До речі, а ви знаєте, що всесвітній день веб-майстра святкують 4 квітня?
Хотіли б знати, які плюси та мінуси має ця професія? Тоді слідкуйте за моїм блогом! Зовсім скоро тут буде публікуватися дуже багато цікавої інформації.
Заповніть форму, щоб замовити послугу по створенню сайта:
Заповніть форму та найближчим часом я з вами зв’яжуся: