Web-Master "TWS" Все об IT-технологиях, создании сайтов и веб-дизайне

Індексація сайту – з чого починається?

Індексація сайту – це важливий етап, який ніяк не вийде. Мало просто створити сайт, потрібно зробити так, щоб його побачили користувачі мережі.

Як це зробити? Звичайно, завести сайт у певні сервіси, які дозволять пришвидшити процес індексації. Взагалі, в інтернеті можна знайти багато інформації на тему, як прискорити індексацію сайту в Google та інших пошукових системах. При цьому далеко не всі користувачі розуміють, чому це так важливо.

А причин, тим часом, є кілька:

  1. Плагіат контенту. Той ресурс, який швидше пройде процес індексації, вважатиметься першоджерелом. Навіть у тому випадку, якщо контент був написаний кимось іншим та спочатку був розміщений на іншому ресурсі.
  2. Поліпшення відвідуваності. Ресурс, що пройшов індексацію максимально швидко, також швидко потрапляє в пошукову видачу. Відповідно, ймовірність зацікавленості користувачами зростає.
  3. Позиції ресурсу, хоч і побічно, але залежать від швидкості індексації.

Саме тому багато верстальників-початківців цікавляться тим, як прискорити індексацію «свіженького» веб-ресурсу в Google.

Про особливості індексації

Перше, що слід пам’ятати – у кожного пошукача є свої особливості, які обов’язково потрібно враховувати. Вони впливають на індексацію ресурсу.

Ці особливості полягають в тому, що в Google індексація проходить близько трьох днів, після чого ресурс відразу потрапляє у видачу.

В інших пошукових системах процес може тривати довше. Там сайт потрапить до індексу лише після оновлення видачі. Звичайно, можна вдатися до допомоги спеціальних додатків, але краще, щоб індексація пройшла максимально органічно.

Якщо враховувати ці нюанси, то просування сайту в пошукових системах буде максимально органічним та ефективним.

Індексація сайту – як прискорити

Є кілька моментів, які дозволяють прискорити індексацію сайту:

  1. По-перше, сайт потрібно зареєструвати на спеціальних сервісах по типу Google Search Console. На швидкості індексації ресурсу це позначиться лише позитивно.
  2. По-друге, правильно оформіть файл robots.txt. У ньому вказуються всі правила, які мають враховувати пошукові роботи.
  3. По-третє, створіть мапу сайту – Sitemap.xml. Якщо ви використовуєте плагін All In One SEO Pack карта буде створена ним автоматично. Вам залишиться лише внести створені сторінки до розділу Google Search Console.
  4. По-четверте, обов’язково виконайте перелінкування, тобто сторінки на сайті мають бути пов’язані між собою. Цей простий хід дозволить прискорити процес індексації та ідеально підійде для «свіженьких» ресурсів.
  5. По-п’яте, якісний контент – усьому голова! Завжди пам’ятайте про це. Причому робити його доведеться досить часто. Так, чим частіше на сайті будуть з’являтися нові записи, наприклад, тим більше пошукові роботи будуть ваш ресурс любити.

Ще один спосіб прискорення індексації – це зовнішні посилання. Якщо вони будуть присутні на сайті, то індексування пройде швидше. Справа в тому, що боти дуже швидко їх перевіряють. Але! Такий спосіб просування потрібно використовувати дуже обережно. Тому в жодному разі не варто вказувати на сайті посилання, що належать до сумнівних ресурсів. Це може призвести до БАНу від пошукових систем та втрати позицій.

Посилатися потрібно лише на експертні ресурси з перевіреною та якісною тематикою.

Потрібен сайт, консультація, анімація або графічний дизайн? Лишіть заявку і я з вами зв'яжуся!
Підтримати розвиток ресурсу



Translate »
4468 4463 4455 4370 4364 4352 4347 4295 2960 3004