Web-Master "TWS"

Продовжуйте читати, і ви дізнаєтеся багато нового!

FAQ по
WordPress

Я позбавила вас від пошуку кожного питання, тому що зібрала найчастіші питання в одному місці!
На цій сторінці, зібрані відповіді на понад 50 питань, що часто ставляться по WordPress, а також посилання на більш докладну інформацію, якщо ви захочете дізнатися більше.

Загальні питання щодо WordPress

Тут ви знайдете відповіді на питання, які найчастіше виникають у людей пр роботі з WordPress

WordPress – це безкоштовна система керування контентом з відкритим вихідним кодом, яка допомагає вам створювати нові сторінки та керувати веб-сайтом, не знаючи, як писати код.

З моменту свого початкового випуску в ньому багато що змінилося. WordPress існує з 27 травня 2003 року, що робить його однією з найстаріших систем керування контентом.

WordPress.org – це безкоштовне програмне забезпечення WordPress з відкритим вихідним кодом, яке вимагає трохи більше технічних знань для початку роботи, але дає вам повну свободу використовувати його на власний розсуд.
WordPress.com – це платний сервіс, заснований на програмному забезпеченні WordPress.org. строго контрольований та відносно обмежений сервіс, який дуже простий у використанні.

WordPress – найпопулярніший спосіб створення сайту. Він управляє більш ніж 30,8% всіх веб-сайтів і займає 59,9% ринку на ринку систем керування контентом.

Ні! Хоча спочатку WordPress створювався для блогів ще в 2003 році, але тепер він створений для того, щоб допомогти вам створити веб-сайт будь-якого типу.

Так! WordPress використовують 24% із 10 000 найпопулярніших сайтів у світі. Він затребуваний як серед блогерів, так і у великих комерційних напрямках.

Існують зручні інструменти для початківців, які можуть сказати вам, чи використовує WordPress – все, що вам потрібно зробити, це ввести URL-адресу веб-сайту, який ви хочете перевірити.

Так! WordPress – це не тільки можливість, а й найпопулярніший спосіб створити магазин електронної комерції. За деякими даними, 42% магазинів електронної комерції використовують саме WordPress із плагіном WooCommerce.

Так – якщо ви використовуєте програмне забезпечення WordPress (WordPress.org), вам необхідно придбати власний веб-хостинг для його запуску (саме тому WordPress.org часто називають самостійним розміщенням).

Самостійно, без підтримки фахівців, дотримуючись порад, що я публікую на своєму сайті, ви можете створити сайт практично безкоштовно. Платите тільки за послуги хостингу та за домен. Ви також можете замовити сайт під ключ.

Загальні питання щодо WordPress

Тут ви знайдете відповіді на питання, які найчастіше виникають у людей пр роботі з WordPress

Ні! WordPress якраз і приваблює тим, що він доступний будь-кому, навіть людям, які нічого не знають про код. Крім того, оскільки WordPress дуже популярний, в мережі ви зможете знайти безліч відмінних ресурсів, які допоможуть вам розібратися з різними проблемами.

На це питання надто складно відповісти в короткому FAQ, тому я напишу окрему статтю на цю тему.

Гарний та бюджетний хостинг коштує від 70 грн./міс. Але якщо ви працюєте на великому сайті з великим трафіком, вам, ймовірно, знадобиться щось дорожче.WordPress.com – це платний сервіс, заснований на програмному забезпеченні WordPress.org. строго контрольований та відносно обмежений сервіс, який дуже простий у використанні.

Ім’я домену – це адреса вашого веб-сайту в Інтернеті, наприклад, у мене доменне ім’я – taperowebschool.com.ua. Якщо ви хочете використовувати WordPress з власним хостингом, вам знадобиться ваше власне доменне ім’я.

Керований хостинг – це служба, яка виконує багато важливих завдань з обслуговування та оптимізації WordPress. Наприклад, керовані хости часто автоматично оновлюватимуть ваше програмне забезпечення. За вартістю він буде дорожчим, на відміну від простого хостингу.

Точна ціна залежить від обраної доменної зони. Як правило, домен “.com” коштуватиме близько 700 грн. а то й більше. Вартість домену в зоні “.ua” стартує від 99 грн. Інші доменні зони можуть бути як дешевшими, так і дорожчими.

Зона вашого домену – це частина, яка йде після точки. Наприклад, на цьому сайті використовується ua. Здебільшого ви можете вибрати практично будь-яку зону домену. Вважається, що “.com” є найбільш популярною, тому зазвичай його вибирають великі компанії, також відмінно підходить для багатомовних сайтів.

Так! Вам просто потрібно змінити деякі параметри конфігурації в тому місці, де ви зареєстрували своє доменне ім’я, щоб вказати його на вибраному хості. Якщо вам потрібна допомога, зверніться до служби підтримки реєстратора домену.

За приблизними оцінками ви можете очікувати, що на сайті WordPress почнете працювати менш ніж за годину. Приблизно такий час займе створення посадкової сторінки. Але більшість людей зазвичай витрачають набагато більше часу на те, щоби все виглядало ідеально.

Запитання для початківців щодо використання WordPress

Створення вашого власного сайту на WordPress – це набагато простіше, і сподіваюся цікавіше, ніж можливо, ви зараз це уявляєте. Нижче ви знайдете відповіді на деякі питання, з якими ви, найімовірніше, задаєтеся в даний час.

Нині багато хостингів надають можливість зробити установку WordPress прямо з панелі управління хостингом. Однак, якщо вам потрібно встановити WordPress самостійно з будь-якої причини, то скоро я створю докладний посібник зі встановлення WordPress.

Тема (інакше її називають шаблоном) контролює зовнішній вигляд вашого сайту – і з десятками тисяч доступних тем ви зможете знайти стиль, який вам подобається! Як вибрати, налаштувати та встановити шаблон на WordPress – скоро розповім.

Існує безліч тем, які ви можете застосувати, у тому числі платні та безкоштовні. У платних темах ви отримаєте більше можливостей, функцій та техпідтримку від розробників. Але це не означає, що перевага на стороні платних рішень серед безкоштовних варіантів ви знайдете багато хороших, якісних і оптимізованих тем.

Щоб встановити тему, перейдіть до «Зовнішній вигляд» → «Теми» → «Додати нову» на панелі керування WordPress.

Плагін додає функціональність до вашого сайту. Це може бути функціональність для ваших відвідувачів (наприклад, контактна форма), функціональність, яка допоможе вам адмініструвати ваш сайт (наприклад, резервне копіювання), або просто приховані зміни, які пропонують покращення (наприклад, прискорення завантаження сайту, seo оптимізація),
Дізнайтеся більше про плагіни зможете тут.

Щоб встановити плагін WordPress, перейдіть до «Плагіни» → «Додати новий» на панелі інструментів WordPress.

Після встановлення WordPress ви можете увійти на свій сайт, додавши /login наприкінці вашого доменного імені. Наприклад, “yrokiwp.ru/login”. Потім вам потрібно буде ввести ім’я користувача та пароль, які ви створили під час встановлення WordPress.

Для того, щоб уникнути різних помилок та усувати вразливості, необхідно періодично проводити оновлення. Щоб оновити основне програмне забезпечення, теми та плагіни, можна перейти до «Консоль» → «Оновлення» на панелі інструментів. Ви також можете оновити плагіни та теми,
перейшовши до «Плагінів та зовнішнього вигляду» → «Теми» на панелі інструментів.

Каталоги тем та плагінів шукайте на WordPress.org. Це найкраще місце для пошуку безкоштовних тем або плагінів. Команда WordPress.org контролює якість і вимагає, щоб розробники пройшли певні перевірки до того, як тема або плагін стануть доступними в каталозі.

У безкоштовних плагінах і темах немає нічого поганого, але преміальні часто мають найкращі функції, дизайн, покращену підтримку та найкращу документацію, так само посібник для користувача.

Envato, ThemeForest, CodeCanyon ринки є гарними місцями для тем і плагінів. Також існує велика кількість незалежних розробників. І, звичайно, оригінальний сайт WordPress.org.

Щоб створити новий запис, на панелі інструментів перейдіть до «Записи» → «Додати новий».

Це називається доменна пошта. Ви можете легко налаштувати таку електронну адресу через веб-хостинг, який ви використовуєте.

Щоб додати контактну форму, вам знадобиться плагін для контактної форми. Скористайтеся посібником з використання безкоштовного плагіна Contact Form 7.

Є кілька якісних плагінів, які можуть допомогти зменшити спам, найпопулярнішим є безкоштовний плагін Akismet.

Щоб створити нову сторінку, перейдіть до «Сторінки» → «Додати нову» на панелі керування WordPress.

Записи є хронологічними, тобто мають фактичну дату публікації та перераховані від найновіших до найстаріших. Це те, що ви використовуєте для публікацій у блозі.
Сторінки призначені для статичного контенту та не мають публічної дати публікації. Використовуйте їх для таких розділів, як «про нас», «контакти» тощо.

Рубрики (категорії) та мітки (теги) – це два способи організації ваших записів. Кожен пост повинен мати хоча б одну категорію, а мітки необов’язкові.

Ви можете додати всі типи медіаконтенту, натиснувши кнопку «Додати медіафайл» під час створення запису або сторінки.

Віджет допомагає вам додавати контент у певні області вашого сайту без необхідності знати будь-який код. Найбільш поширеною областю є бічна панель вашої теми, але ви також можете використати віджети іншими способами.

Щоб додати віджет на бічну панель, перейдіть до «Зовнішній вигляд» → «Віджети» на панелі інструментів та перетягніть потрібний віджет на бічну панель.

Це порівняно нове доповнення, яке спрощує налаштування зовнішнього вигляду та відчуття вашого сайту. Він дає вам попередній перегляд вашого сайту, а також дозволяє легко змінювати вигляд. Ви можете отримати доступ до нього, перейшовши у «Зовнішній вигляд» → «Налаштувати».

У мережі є чимало чудових книг, які ви можете прочитати, щоб дізнатися більше про WordPress.

Перед тим, як додавати свій сайт до пошукових систем, раджу провести на ньому SEO оптимізацію, щоб уникнути багатьох помилок. Це велика робота і для початку встановіть та налаштуйте SEO плагін, і виконайте безліч інших корисних оптимізацій. Посібник з SEO. Після успішної оптимізації додайте сайт в Google.

Ні! Немає суворого обмеження кількості плагінів, які ви можете використовувати. Але не рекомендую встановлювати непотрібні та зайві плагіни, якщо в них немає потреби. Вони гальмуватимуть систему, сайт стане важким, це позначиться на уповільненні швидкості завантаження сайту в цілому. Тому використовуйте тільки ті плагіни, яких ви потребуєте.

Постійні посилання впливають на структуру URL-адрес вашого сайту – наприклад, виділена жирним шрифтом частина цієї URL-адреси – це постійне посилання: taperowebschool.com.ua/navchannya/wordpress/fqa-po-wordpress.
Ви можете встановити загальну структуру постійних посилань вашого сайту, перейшовши до «Налаштування» → «Постійні посилання».

Для більшості сайтів структура постійних посилань /%postname%/ є найкращим варіантом.Ви можете встановити загальну структуру постійних посилань вашого сайту, перейшовши до «Налаштування» → «Постійні посилання».

Помилка 404 – це те, що бачить відвідувач сайту, коли він намагається відвідати сторінку, яка відсутня на вашому сайті (можливо було видалено, змінено URL, помилку написання посилання тощо). В результаті цього ваш сайт відображає сторінку помилки 404.
Дуже важливо правильно налаштувати таку сторінку,
оскільки більшість відвідувачів намагаються її покинути якнайшвидше. Для того, щоб утримати відвідувачів, зазвичай цю сторінку приємно оформлюють, щоб вона не дратувала відвідувачів і необхідно дати коротку та чітку вказівку, яка закликає дію у вигляді кнопки на головну сторінку сайту, щоб відвідувач здійснив перехід по ній.

Системи статистики допоможуть вам контролювати ваш сайт та трафік. Існує кілька способів встановлення інформера. Ручна вставка коду та за допомогою плагіна. Найпростіший спосіб встановити їх на WordPress – використовувати безкоштовні плагіни.
Для відстеження трафіку з Google скористайтесь плагіном під назвою Google Tag Manager, або використовуйте інші способи інсталяції Google Analytics.Дуже важливо правильно налаштувати таку сторінку, оскільки більшість відвідувачів намагаються її покинути якнайшвидше. Для того, щоб утримати відвідувачів, зазвичай цю сторінку приємно оформлюють, щоб вона не дратувала відвідувачів і необхідно дати коротку та чітку вказівку, яка закликає дію у вигляді кнопки на головну сторінку сайту, щоб відвідувач здійснив перехід по ній.

Перейдіть до “Користувачі” → “Профіль” на панелі інструментів WordPress, і ви можете змінити свій пароль в області “Керування обліковим записом” в нижній частині сторінки.
Ви також можете скинути свій пароль, натиснувши на “Забули пароль?” перейдіть за посиланням на сторінку входу до WordPress.Для відстеження трафіку з Google скористайтесь плагіном під назвою Google Tag Manager, або використовуйте інші способи інсталяції Google Analytics.Дуже важливо правильно налаштувати таку сторінку,
оскільки більшість відвідувачів намагаються її покинути якнайшвидше. Для того, щоб утримати відвідувачів, зазвичай цю сторінку приємно оформлюють, щоб вона не дратувала відвідувачів і необхідно дати коротку та чітку вказівку, яка закликає дію у вигляді кнопки на головну сторінку сайту, щоб відвідувач здійснив перехід по ній.

Ваша тема повинна дати вам можливість контролювати різні аспекти типографіки на вашому сайті, або ви можете використовувати свій власний CSS для більшого контролю.Ви також можете скинути свій пароль, натиснувши на “Забули пароль?” перейдіть за посиланням на сторінку входу до WordPress.Для відстеження трафіку з Google скористайтесь плагіном під назвою Google Tag Manager, або використовуйте інші способи інсталяції Google Analytics.Дуже важливо правильно налаштувати таку сторінку, оскільки більшість відвідувачів намагаються її покинути якнайшвидше. Для того, щоб утримати відвідувачів, зазвичай цю сторінку приємно оформлюють, щоб вона не дратувала відвідувачів і необхідно дати коротку та чітку вказівку, яка закликає дію у вигляді кнопки на головну сторінку сайту, щоб відвідувач здійснив перехід по ній.

Ще кілька важливих питань

Іноді при оновленні плагінів або під час будь-яких неправильних налаштувань може статися збій і сайт відмовиться працювати. Резервне копіювання вашого сайту гарантує, що будь-що, у вас завжди буде робоча копія для відновлення.

Деякі хостинги можуть автоматично створювати резервні копії вашого сайту, але якщо у вас немає такої послуги, ви також можете знайти плагіни, які зроблять це за вас. Для цього скористайтесь плагіном Duplicator або All-in-One WP Migration

Дочірня тема допомагає вам безпечно вносити зміни до вибраної теми (в даному випадку батьківську тему). Якщо ви звичайний користувач, вам не потрібно турбуватися про це, але якщо ви плануєте вносити будь-які прямі зміни в код своєї теми, вам потрібно буде використовувати дочірню тему.

Цей файл є файлом конфігурації ядра, який контролює ряд важливих аспектів вашого сайту. Будьте обережні під час редагування цього файлу.

Є багато великих і маленьких кроків, які ви можете зробити, щоб прискорити завантаження вашого сайту. Найпростіший спосіб – скористатися плагінами Autoptimize для оптимізації коду та WP Super Cache для кешування.

Детально я розповім про це пізніше, але ви можете знайти відмінні плагіни безпеки, які допоможуть вам, наприклад Login LockDown та WPS Hide Login.

Translate »
4468 4463 4455 4370 4364 4352 4347 4295 2960 3004