Будь-який веб-майстр рано чи пізно замислюється над тим, щоб створити свій блог. Але якщо ви думаєте, що блоги потрібні лише майстрам у сфері IT, то глибоко помиляєтесь. Адже він буде корисним і для власників малого бізнесу, інтернет-магазину чи тих, хто хоче зробити щось нове.
Особистий блог має низку важливих переваг, які не можна не враховувати:
Як бачите, плюси ведення блогу досить відчутні, тому не варто їм нехтувати! Ви, звичайно, можете створити сайт на кшталт лендінгу, але все-таки подумайте над тим, щоб створити ще й власний блог.
Створення блогу на сайті потребує поетапного підходу. По-перше, ви повинні визначитися з його тематикою, а потім із вибором хостингу. Далі придумайте собі доменне ім’я та зареєструйте його. Після цього можна приступати до встановлення платформи, її налаштування та публікації контенту.
Але якщо з нішою або тематикою блогу вам може бути простіше, тому що ви можете спиратися на те, в чому ви найкраще знаєтеся. Якщо ви ще не визначилися з тематикою, це не біда. Блоги, які на сьогодні найуспішніші, теж починали з тестування різних підходів та тем. Тим не менш, вони досягли своєї мети шляхом спроб і помилок!
Інша річ – це вибір хостингу. Тут слід вибирати з тих, хто надає сервери, розташовані в Європі. Але при цьому і вітчизняних також не скидайте з рахунків. Багато хто цілком здатний задовольнити вашим вимогам. Я раджу вам походити по блогерах у різних соцмережах, які мають свої сайти. Як правило, у них підключено партнерські посилання, через які можна отримати знижку.
Здесь стоит отметить, что для ведения блога подойдет не только сайт, поставленный на хостинге, но и Тут варто зазначити, що для ведення блогу підійде не лише сайт, поставлений на хостингу, але й конструктор, що працює. Так, Тільда непогано підходить для новачків і не лише. Принаймні ви зможете спробувати свої сили на початковому етапі абсолютно безкоштовно. Є свій конструктор і у WordPress. Ви можете спробувати свої сили там. Особливо якщо в майбутньому плануєте використовувати саме цю CMS.
Якщо ви все ж таки зважилися на вибір хостингу, то враховуйте наступні нюанси:
І, звісно, ціна хостинг-провайдера. Але як її знизити – я вже згадала трохи вище у статті.
У процесі реєстрації на хостингу варто заздалегідь придумати доменне ім’я. Думайте добре, тому що змінити його не вийде, а тому воно має бути «розмовляючим» і максимально зрозумілим, що запам’ятовується. Вибираючи домен, перевірте його на зайнятість. Цілком можливо, що ім’я, яке видається дуже оригінальним, вже хтось зайняв.
Реєстрація домену – це просто. Якщо ви оплачуєте хостинг, провайдер сам займається цим питанням. Вас тільки повідомляють, що все готове до використання.
Створити блог можна на кількох платформах. Було б нерозумно, якби я розповідала лише про те, що немає жодних інших CMS, крім WordPress. Звичайно, вони є і це:
Обидві платформи користуються популярністю. Але мій вибір – це WordPress, тому на ньому акцент і зроблю. Загалом перед створенням блогу і вибором платформи, постарайтеся відповісти собі на такі питання, як:
WordPress, хто б і що не говорив, є найпопулярнішою та надійнішою CMS для всіх, хто зважився створити свій власний блог. Користуватися нею просто так, як і налаштовувати її. Вам не знадобляться суперзнання у програмуванні, а ще в Інтернеті ви знайдете багато корисних рекомендацій, як налаштувати платформу для блогу. Якщо ж вас мучать сумніви, то ви завжди можете записатися до мене на консультацію.
Переваги WordPress полягають у тому, що він підходить для початківців, має величезну бібліотеку безкоштовних та умовно безкоштовних плагінів та тем. CMS має просте, зрозуміле SEO та керувати нею дуже легко. Звичайно, система періодично потребує обслуговування, але знову ж таки ви і з цим проханням можете звернутися до мене. Я можу вас навчити чи просто зроблю все замість вас.
Заповніть форму, щоб замовити послугу по створенню сайта:
Заповніть форму та найближчим часом я з вами зв’яжуся: