Web-Master "TWS" Все о создании сайтов и веб-дизайне

Техніка «Кайдзен» у сайтобудівництві

Швидше за все, ви гадки не маєте, що таке Кайдзен. Можливо, у більшості він асоціюється з відомим блокбастером, але я поведу зовсім не про нього.

Я не буду зараз у деталях вам мовити, що таке Кайдзен. Для цього є всезнаючий Google! Опишу лише коротко – йдеться про філософію, спрямовану на постійне вдосконалення. Причому вдосконалення чого завгодно – бізнесу, особистого життя, саморозвитку тощо.

Японці – люди унікальні! Для них Кайдзен – це невід’ємна частина їх життя. Вони застосовують цю філософію скрізь, і люди, які працюють із сайтами, не могли не звернути на неї увагу. Зараз поясню чому.

Який стосунок Кайдзен має до сайтів

Що таке веб-сайт? Сайт – це ресурс, який потребує постійного поліпшення. Так, я про це вже десь згадувала, і здається неодноразово. Проте це не платівка заїла. Постійного вдосконалення вимагають пошукові системи. Для них сайт, який не розвивається і не покращується, просто пустушка.

Google та Яндекс люблять сайти, які ростуть, і підвищують їх рейтинги у пошуковій видачі. Якщо ви не займаєтеся сайтом, то пошуковики не будуть ваш сайт ранжувати. Одним словом, якщо вам потрібний органічний трафік, який приведе до вас клієнтів – займайтеся розвитком свого ресурсу.

Сучасний інтернет-маркетинг – це рух уперед! Якщо ви так і залишитеся на місці, то ніякого руху не буде. І виникає питання – чи можна зробити сайт один раз та якісно?

Запам’ятайте – немає чіткої інструкції, як має бути правильно. Створення сайту – це не дотримання інструкції, а відпрацювання всіх можливих гіпотез, які є робітниками. Коли ви замовляєте сайт, то, швидше за все, вже має чітке завдання. Сайтобудівник надасть вам рішення, які з досвіду можуть спрацювати найкраще.

Так ось, рішення – це самі гіпотези. І не факт, що вони є правильними. Не буває гіпотез, що працюють на 100%, а хто стверджує інакше – глибоко помиляється. Принаймні у сфері створення сайтів таких гіпотез не існує. Будь-яка гіпотеза перевіряється практикою, тобто запуском сайту та відстеженням трафіку.

Але повернемося до Кайдзена та її зв’язку з пошуковими ботами. Google та Яндекс вимагають прогресу та динаміки. І бажано, щоб ці процеси були безперервними! Вони вимагають від сайтів, щоб вони:

  • росли;
  • відповідали новим вимогам;
  • перетрушували вміст сторінок;
  • залучали та залучали відвідувачів.

Саме такі дії стануть яскравою демонстрацією того, що вам не наплювати на ваш сайт, а отже пошукові системи будуть до нього більш прихильними. Виявлять вони це органічним просуванням ресурсу у видачі.

А тепер зауважте – тактика Кайдзен ніяк не в’яжеться з бажанням зробити добре один раз і забути. Звичайно, запустити якісний ресурс із першої спроби – це важливо і потрібно! Але не варто думати, що на цьому все скінчиться. Вам доведеться постійно працювати із сайтом.

Хоча є ситуації, коли сайти можна запустити один раз, а потім про них забути. До таких відносять, якщо сайт потрібний:

  1. Для рядка на візитівці.
  2. Тому що так потребує законодавство.
  3. Як довідник.

Кайдзен – це постійне вдосконалення сайту. Навіть якщо він на перший погляд має бездоганний вигляд.

Як працює Кайдзен з сайтами

Ця японська філософія по відношенню до сайтів працює таким чином:

  1. Створення блогу та регулярне поповнення його новими статтями.
  2. Високоякісне підключення.
  3. Якщо стаття популярна, її потрібно доповнити актуальною інформацією.
  4. Додавання і переписування сервісів і справ.
  5. Обов’язкове перелінкування кейсів зі статтями і назад.
  6. Якщо на сайті встановлена ​​головна сторінка, її слід регулярно оновлювати відповідно до того, як ви самі змінюєтеся.
  7. Свіжими та не дуже сторінками сайту потрібно ділитися у соцмережах.
  8. Регулярне оновлення та доповнення атрибутів SEO.

Усе. Ваш шлях Кайдзен по відношенню до розвитку вашого веб-ресурсу вмістився лише у вісім пунктів.

Дотримуючись зазначених пунктів, ви зможете досягти лояльності пошукових систем. Навіть якщо ви будете працювати над своїм сайтом всього пару разів на тиждень і вносити зовсім небагато оновлень, це все одно набагато краще, ніж роблять більшість власників веб-ресурсів.

Потрібен сайт, консультація, анімація або графічний дизайн? Лишіть заявку і я з вами зв'яжуся!
Підтримати розвиток ресурсу



Translate »
4468 4463 4455 4370 4364 4352 4347 4295 2960 3004