Web-Master "TWS" Все о создании сайтов и веб-дизайне

Як оформити контент для сайту

Наповнення сайту це дуже важливо! А тому одразу скажу – пишіть на своїх веб-ресурсах винятково цікаву та корисну інформацію для ваших відвідувачів.

Якщо вам щось неясно, то звертайтеся до Google – це найпростіший спосіб знайти відповідь на запитання. Загалом, у Мережі є відповіді практично на всі питання! Якщо ж ви не можете реалізувати задум самостійно – довірте цю справу фахівцям, які зроблять все, щоб вас читали та швидко «знаходили» в Інтернеті.

Де шукати такого фахівця

Виникає питання: де знайти людину, яка зможе створити якісне наповнення для сайту?

Звісно, ​​на сайтах фрілансерів! Біржі копірайтінг – це найпростіший спосіб. Але якщо потрібний надійний виконавець із досвідом, то краще працювати з перевіреними компаніями. Якісне наповнення дуже важливе не тільки в плані користі та цікавості, але й у плані просування сайту! Тому нехтувати цим аспектом при створенні та веденні власного інтернет-ресурсу не можна в жодному разі.

Взагалі, професія контент-менеджера останнє має величезний попит, хоча спеціальність веб-майстра все-таки в цьому плані ширша. Світ IT швидко розвивається, але жоден сайт не може існувати без контенту. Тому попит на копірайтерів теж зростатиме, враховуючи, що попит на веб-майстрів теж стрімко збільшується.

Тим не менш, маленький лайфхак для вас! Якщо ви хочете, щоб копірайтер написав саме такий текст, як потрібно – зробіть голосову на диктовку. Так і ви впевнені, що результат буде правильним. І копірайтер не ламатиме голову над тим, а чи вгадав він чи вона з розкриттям теми.

Важливість візуального контенту

А тепер ще одне питання, що вам цікаво читати – просто текст чи текст із фото та ілюстраціями?

Зараз складно знайти сайт, де були б фото чи ілюстрації. Контент такого роду підвищує довіру до веб-ресурсу та сприяє кращому засвоєнню інформації.

До речі, особливо активно графіку застосовують рекламники!

У зв’язку з великою кількістю різноманітної корисної і не дуже інформації в Інтернеті, графіка для сайту перетворюється на місток, що веде до взаєморозуміння між власником сайту та його аудиторією. Графічні елементи можуть допомогти засвоїти деякі матеріали, прикрасити та оформити ресурс на задану тему.

Кожен веб-ресурс має своє коло користувачів, і вони завжди в пошуках необхідного матеріалу. Якщо матеріалу на сайті багато, то необхідно урізноманітнити методи перегляду контенту:

  • цікавими картинками;
  • кресленнями;
  • векторні ілюстрації.

Переглядаючи векторні ілюстрації, читачеві стає легше сприймати подану інформацію, навіть якщо це лише реклама.

Джерела візуального контенту⠀

Отже, із текстами все зрозуміло. Однак це не вирішує питання, де брати візуальний контент, якщо власник веб-ресурсу не має персонального фотографа або ілюстратора. У таких випадках можна скористатися графічними програмами, а можна придбати у фотостоках, де покупцеві пропонується багато різних варіантів. Це можуть бути просто фотографії, але й Векторні ілюстрації на таких ресурсах також можна знайти. Так само, як і маленькі відеоролики на різні теми.

Існує кілька великих фотобанків, де пропонується придбати необхідний матеріал:

Умови роботи у кожного фотобанку є свої. При цьому більшість з них або зовсім безкоштовні, або надають можливість завантажувати візуальний контент безкоштовно. Головне пам’ятайте, що графіка для сайтів – це атрибут, без якого неможливо красиво і в зрозумілій доступній формі подати матеріал.

І ще кілька рекомендацій щодо оформлення контенту

Можна бути генієм у створенні сайтів, але не отримати потрібного результату, тому що ваш веб-ресурс виглядає надто «розумним»! так, таке теж буває, тому пам’ятайте, що сучасні інтернет-користувачі не люблять думати, а дарма. Але насправді для розробників та контент-менеджерів – це проблема, тому що сайт потрібно зробити максимально простим та зрозумілим.

Тому простота та ясність – це ваш перший пункт успішного розвитку створеного сайту! Наявність будь-якого елемента на головній сторінці має бути виправданою – жодного захаращення! Не «вантажте» користувача, бо він просто піде туди, де йому буде легше. Будь-який досвідчений дизайнер скаже вам, що вільний простір – чудовий помічник у сприйнятті інформації.

Ще один важливий пункт – це дотримання графічного балансу. Він також сприяє легкості сприйняття. Правильне графічне оформлення дає відчуття рівноваги та стабільності. Наприклад, об’єкти, що знаходяться поблизу один від одного, підсвідомо сприймаються як група.

Що стосується колірних рішень, то пам’ятайте – чорний та білий кольори є пасивними. Поєднуйте їх з яскравими, глибокими та свіжими відтінками. Але при цьому не перестарайтеся! Використовуйте не більше трьох кольорів та не перевантажуйте сайт картинками. Звичайно, вони привертають увагу швидше, ніж текст, але якщо їх занадто багато, сайт буде схожий на хаос.

Контент – це головна мета користувача, а тому він має бути якісним! Також важливо врахувати специфіку його сприйняття. Справа в тому, що відвідувачі сайту не читають інформацію, а сканують її, пробігаючи очима. Важливо затримати увагу користувача, використовуючи у тесті «зачіпки» – підзаголовки, виділення, списки.

І останнє – не обмежуйте свободу! Усі функції та можливості сайту мають бути у полі зору користувача, який намагається все тримати «під контролем». Відвідувачі сайтів дуже цінують свою свободу у рамках взаємодії з вашим сайтом. Тому вони мають бачити свої можливості. Наприклад, банальна кнопка “Назад” – це вже жирний плюс для ресурсу.

Потрібен сайт, консультація, анімація або графічний дизайн? Лишіть заявку і я з вами зв'яжуся!
Підтримати розвиток ресурсу



Translate »
4468 4463 4455 4370 4364 4352 4347 4295 2960 3004